Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Bruynzeel


мкд
мкд
 

Цена 719 мкд


моливи за боење за цртање

 

Цена 1,849 мкд


 

Цена 629 мкд


 

Цена 629 мкд


 

Цена 359 мкд 

Цена 195 мкд 

Цена 389 мкд


 

Цена 275 мкд
 

Цена 389 мкд

 

Цена 325 мкд


Потекот на холандскиот бренд Bruynzeel се простира сè до 19-тиот век. Во 1897 година, Корнелис Bruynzeel основал компанија која се специјализирала за производство на дрвени плочи и други дрвени производи. Во 1948 година, компанијата започнала да се специјализира за производство на уметнички потреби како оловки, пастели и бои, што го проширило нејзиниот асортиман.

Bruynzeel брзо стекна репутација на надежен производител на уметнички потреби и неговите производи беа многу популарни меѓу уметниците, студентите и професионалните креативци. Компанијата постојано се обидувала да иновира и да ги подобрува своите производи, за да им обезбеди највисок квалитет на своите купувачи.

Со текот на годините, Bruynzeel го прошири своето портфолио со други производи како канцелариски потреби и производи за студенти, со задржување на својата ангажираност кон квалитетот и иновациите. Со постојани инвестиции во истражување и развој и адаптирање на менувачките потреби на пазарот, брендот си го засилува позиционирањето како еден од водечките брендови во областа на уметничките потреби и канцелариските производи.

Денес, Bruynzeel е значајен меѓународен бренд, чиј продукти се достапни низ целиот свет. Неговата долга историја и ангажираност кон квалитетот го прават омилен избор за сите кои се занимаваат со уметност и кои имаат потреба од надежни алатки за својата работа.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

NjVmMjd
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница