Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

DP craft - креативен материјал


мкд
мкд
 

Цена 139 мкд


декоративни мониста

 

Цена 139 мкд


 

Цена 259 мкд


 

Цена 259 мкд


 

Цена 929 мкд 

Цена 249 мкд


 

Цена 249 мкд


украсно полнење хартија

 

Цена 139 мкд


декоративни монистра

 

Цена 159 мкд


 

Цена 159 мкд


додатоци за scrapbooking

 

Цена 519 мкд


 

Цена 173 мкд

ново

 

Цена 147 мкд

ново

дрвени новогодишни украси

 

Цена 229 мкд

ново

дрвени новогодишни украси

 

Цена 173 мкд

ново

дрвени новогодишни украси

 

Цена 309 мкд

ново

 

Цена 409 мкд

ново

 

Цена 185 мкд

ново

 

Цена 95 мкд

ново

 

Цена 225 мкд

ново

 

Декоративни додатоци од брендот DP Craft

Ако сакате да ги украсите дневниците, тетратките, рамките, картичките или поканите, можете да користите материјал за scrapbooking, како што се декоративна хартија, декоративни бисери, каменчиња, декоративен пердув, сушено цвеќе, декоративна лента, исечоци од весници и многу други. Ако сакате ново хоби и ви се допаѓаат украсни фотографии, scrapbooking е идеален метод за чување на вашите спомени во форма на рачно украсени фотографии.

 

Декоративните налепници се едни од најкористените додатоци во декорацијата, тоа е рафиниран додаток за вашите уметнички и креативни дела. Налепниците се наоѓаат на проѕирна фолија поради полесно одлепување. Благодарение на нивниот нежен сјај, секој Ваш кретивен проект ќе биде совршен и шармантен. Направени се за секој чие хоби е scrapbooking, аранжирање и слични техники. Софистициран додаток на вашите уметнички и креативни изработки. Овој декоративен додаток е идеален за украсување на честитки, фото албуми, подароци, бижутерија, облека и уште многу други.

 

Ние исто така нудиме 3Д налепници, самолепливи украси или пак памучна чипка, која делува нежно и романтично и со нејзината светла боја е идеална за свадбено украсување, но може да се користи и за други декорации. На пример, при виткање подароци или при домашно рачно изработени декорации. Доволно е да се употреби малку фантазија за домашните декоративни предмети да изгледаат неодоливо.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MTVjN2
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница