Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Sakura


мкд
мкд

 

Цена 629 мкд


 

Цена 139 мкд


 

Цена 1,349 мкд
 

Цена 479 мкд


 

Цена 759 мкд

ново

Двостран фломастер

 

Цена 165 мкд

ново

 

Цена 319 мкд

ново

уметнички маркер

 

Цена 319 мкд

ново

уметнички маркер

 

Цена 319 мкд

ново
Фломастер со врв на четка Sakura Koi

 

Цена 159 мкд


 

Цена 147 мкд


Сакура е јапонски бренд кој се истакнува со нежното спојување на елеганција и функционалност во светот на писачките и канцелариските потреби. Компанијата Сакура беше основана во 1921 година во Токио. Неговата разновидна понуда на производи вклучува креативни пера, маркери, оловки и други канцелариски потреби кои се омилени не само кај професионалците, туку и кај љубителите на уметноста и пишувањето. Еден од најпознатите производи на брендот Сакура е нивното гелско перо Gelly Roll, кое стана икона меѓу уметниците и љубителите на цртањето низ целиот свет. Овие пера се познати по својата гладка и рамнопроменлива линија, како и богатата палета на бои кои им овозможуваат на креаторите да изразат својата креативност и индивидуалност.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MzczMmYw
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница