Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Хоби » Scrapbooking

Scrapbooking


мкд
мкд

Идеална алатка за креативни проекти

Price before discount 185 мкд

Цена 37 мкд

discount 80 %

Уметнички печат за хартија, картон, текстил и друго

Price before discount 225 мкд

Цена 45 мкд

discount 80 %

29 ml | Различни нијанси

Price before discount 229 мкд

Цена 46 мкд

discount 80 %

Идеален за различни работи со лепило

 

Цена 225 мкд


 

Цена 1,329 мкд


 

Цена 177 мкд


поставени на дневник на дневник

 

Цена 177 мкд


ножици за правење картички

 

Цена 107 мкд


 

Цена 37 мкд


соединение за лепење

 

Цена 147 мкд


 

Цена 629 мкд


креативна подлога со хартии

 

Цена 119 мкд


 

Цена 479 мкд


 

Цена 119 мкд


 

Цена 185 мкд


 

Цена 185 мкд


 

Цена 185 мкдкомплет налепници

 

Цена 95 мкд


комплет налепници

 

Цена 60 мкд


комплет за scrapbooking

 

Цена 429 мкд


 

Scrapbooking - модерна уметност за чување спомени

Ако ви треба ново хоби, а сакате хартија и фотографии, ова е идеален избор за вас, бидејќи албумите за спомени се повторно во мода. Scrapbooking е метод за чување на спомените во форма на рачно украсени фотографии. Можете да декорирате дневници, тетратки, рамки, картички, покани и можете да користите материјали за scrapbooking како декоративна хартија, 3Д налепници, помпони, декоративни каменчиња или бисери и многу други.

 

Реализирајте ги вашите scrapbook идеи

Овој албум можете да го направите за себе или како подарок. Може да се опишат емоциите што ви ги даваат фотографиите, можете да напишете неколку збора, само датумот или можеби цела приказна. Може да биде украсено со украсни ленти, памучна декоративна чипка, самолепливи мониста и многу други. Ослободете ја вашата имагинација и креативност, на нашата страница изберете од широкиот спектар на scrapbook материјали, како што се картички во различни големини и дебелини, креативна хартија, цвеќиња од хартија, хартија во боја, налепници за пишување со креда, магнетна фолија и многу други.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MjEyM2
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница