Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Акрилна боја neon PENTART 30 ml


        

Акрилна боја neon PENTART 30 ml

акрилни бои PENTART

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNTACR-NE
Производител: PENTART
Изберете нијанса на акрилна боја неон PENTART
Цена без ДДВ : 109 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
129 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savrešno srpski jezik? Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.06.2022

Zdravo! Da li znaš za ARTMiE?Ako se nekim delom svoje ličnosti baviš umetnošću, posebno crtanjem i...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

Created by the system www.fast-webshop.com

NzhiZDY4OD