Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Подготовка за сликање » Акрилни медиуми

Акрилнни медиуми


мкд
мкд

Различни томови за сите креативни уметници

 

Цена 439 мкд


 

Цена 439 мкд


 

Цена 439 мкд


 

Цена 459 мкдОсновен основен слој за уметници

 

Цена 239 мкд


Основен основен слој за сите уметници

 

Цена 239 мкд


Професионален медиум за истурање течност за флуид уметност

 

Цена 369 мкд


 

Цена 409 мкд

ново

 

Цена 990 мкд

ново

 

Цена 1,490 мкд


 

Цена 139 мкд


 

Цена 399 мкд


Готови бои за pouring техника

 

Цена 1,329 мкд


 

Цена 285 мкд


Структурни пасти и гелови Solo Goya

 

Цена 990 мкд 

Цена 325 мкд


прибор за сликање Amsterdam

 

Цена 1,390 мкд


 

Цена 1,390 мкд


 

Цена 132 мкд


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

OGUxNWJmYT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница