Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Подготовка за сликање » Акрилни медиуми

Акрилнни медиуми


мкд
мкд
 

Цена 409 мкд

ново

 

Цена 819 мкд

ново

 

Цена 1,490 мкд


 

Цена 119 мкд


 

Цена 379 мкд


Готови бои за pouring техника

 

Цена 1,249 мкд


 

Цена 285 мкд


Структурни пасти и гелови Solo Goya

Price before discount 990 мкд

Цена 842 мкд

discount 15 %

 

Цена 325 мкд


 

Цена 349 мкд


 

Цена 399 мкд


силиконско масло

 

Цена 139 мкд


сет бои со ефект на патина PENTART

 

Цена 349 мкд


 

Цена 132 мкд 

Цена 70 мкд
уметнички прибор Royal TALENS

 

Цена 849 мкд

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZDE2Mjd
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница