Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Country Agent - Albania

02.03.2023

Country Agent - Albania

Хеј!

Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски прибор во овој дел на Европа и од 2019 година имаме канцеларија во Скопје. Имаме мал тим и сега ни требаат засилувања! Како во регионот така и во Македонија, ние сме лидери во онлајн продажбата на сликарски прибор и бараме засилување за влезот на албанскиот пазар!

Кои би биле вообичаените работни активности?

- Комуникација со клиенти, решавање на нарачки по потреба (телефон, пораки, е-маил)
- Заедничка работа на социјалните мрежи заедно со нашиот тим и маркетинг менаџер
- Активно учество во креирање и снимање содржини
- По потреба превод на промоции за албански пазар

Каква личност ни треба?

- Личност која нема проблем да застане пред камера
- Некој кој одлично го знае албанскиот јазик
- Некој што ги сака социјалните медиуми, има свој Инстаграм и ТикТок
- Млада и мотивирана личност која сака да работи и да учи нови работи
- Некој кој е прилично добар во компјутери
- Ако знае англиски - тоа би било одлично
- Одговорна личност која се фокусира на деталите од работата што ја работи

Што можеш да очекуваш од работата?

- Работа со нови технологии кои ќе ти ја отворат вратата кон дигиталниот свет
- Целосна слобода во креативниот дел од работата, и со наше насочување - ќе го развиеме твојот талент
- Работејќи во областа на е-трговија - ќе научиш многу интересни работи
- Ќе научиш да ги користиш програмите Filmora (video editing) и Canva (photo editing)
- Кул тим, во просек помлади од 30 години

Каде е лоцирана работа?

- Во Скопје, во нашата канцеларија во Лептокарија
- Се работи од канцеларија но сме флексибилни како тим

 

Доколку сето ова ти звучи интересно, аплицирај преку формуларот и прикачи го твоето CV според упатствата. Ќе те контактираме многу брзо и ќе размениме дополнителни детали кои ќе бидат од интерес и за нас и за тебе.

Го чекаме твоето CV!


Created by the system www.fast-webshop.com

Njk0NjE
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница