Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери

Бои во спреј и акрилни маркери


мкд
мкд
 

Цена 249 мкд


 

Цена 175 мкд


декоративен маркер

 

Цена 309 мкд


декоративен маркер

 

Цена 309 мкд


декоративен маркер

 

Цена 199 мкд


декоративен маркер

 

Цена 509 мкд


декоративен маркер

 

Цена 189 мкд


декоративен маркер

 

Цена 169 мкд


техничко пенкало

 

Цена 115 мкдтехничко пенкало

 

Цена 115 мкд


техничко пенкало

 

Цена 115 мкд


техничко пенкало

 

Цена 115 мкд


постојан маркер

 

Цена 195 мкд


 

Цена 569 мкд


 

Цена 419 мкд


 

Цена 419 мкд


 

Цена 269 мкд


визир за заштита на лицето

 

Цена 35 мкд


Детски фломастери за текстил

 

Цена 440 мкд


 

Цена 279 мкд


 

Бои во спреј и акрилни маркери

Нашата продавница нуди широк спектар на боја во спреј, со различни нијанси и сет акрилни маркери за сечии вкусови. Имаме акрилна боја во спреј со боја на ткаенини, акрилни маркери за платно, дрво, хартија, стакло или метал, кои се отпорни на вода боја по сушењето, на различни марки.

 

Историјата на брендот Molotow започна во 1996 година со идеја за дизајнирање на совршена алатка за уметници и професионалци. Molotow стана синоним за брилијантни идеи и стана лидер во технологијата за спреј од светска класа, нивните производи се продаваат во повеќе од 45 земји низ целиот свет. Технологијата Molotow нуди уникатни квалитетни производи, како што се боја во спреј, акрилен маркер и други кои се одлични за покривање на сите површини. Производите се со висок квалитет и еколошки, па затоа се многу популарни.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

YWY3Nz
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница