Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Боја со ефект на патина -5 делен сет


        

Боја со ефект на патина -5 делен сет

сет бои со ефект на патина PENTART

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNT29763
Производител: PENTART
EAN code: 5997412798258
Цена без ДДВ : 279 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
329 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Од скицирање до сликање: акрилните маркери KREUL Triton се во чекор со вас

26.05.2023

Дали сте уметник, креативна душа или илустратор и барате разноврсна и одлична алатка за изразување на...

Откријте ги најдобрите комбинации на бои во сликањето

25.05.2023

Ако сакате да создадете одлична слика што навистина го привлекува вниманието, важно е не само да ги изберете...

Country Agent - Bulgaria

03.05.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Country Agent - Albania

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZjgwYW