Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил металик - 20 ml


        

Боја за текстил металик - 20 ml

Бои за текстил PENTART

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNTTEXT-MET-20ml
Производител: PENTART
Изберете нијанса на металик боја за текстил PENTART - 20 ml
Цена без ДДВ : 67 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
79 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savršeno srpski jezik?
Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.01.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno smo ti negde iskočili sa reklamom ili sa kontentom! Mi smo...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

MWNmZW