Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил Pebeo Setacolor Suede Effect 45 ml


        

Боја за текстил Pebeo Setacolor Suede Effect 45 ml

боја за текстил Pebeo

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PBO295su
EAN code: PBO295su
Изберете нијанса на боја за текстил Pebeo Setacolor Suede Effect 45 ml
Цена без ДДВ : 169 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

OTQ0MD
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот