Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Боја за свила - 50 мл


        

Боја за свила - 50 мл

боја за свила PENTART

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNTSILK-17
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за свила Penta
Цена без ДДВ : 92 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
109 мкд

into the basket:
  брой  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

НАЈПРОДАВАНИ

Од скицирање до сликање: акрилните маркери KREUL Triton се во чекор со вас

26.05.2023

Дали сте уметник, креативна душа или илустратор и барате разноврсна и одлична алатка за изразување на...

Откријте ги најдобрите комбинации на бои во сликањето

25.05.2023

Ако сакате да создадете одлична слика што навистина го привлекува вниманието, важно е не само да ги изберете...

Country Agent - Bulgaria

03.05.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Country Agent - Albania

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

M2JmOWY3