Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Декоративна боја 100 мл - изберете нијанса


        

Декоративна боја 100 мл - изберете нијанса

Декоративна боја Pentart

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNTDEK100
Производител: PENTART
Изберете блага декоративна боја Pentart
Цена без ДДВ : 152 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
179 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savršeno srpski jezik?
Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.01.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno smo ti negde iskočili sa reklamom ili sa kontentom! Mi smo...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

YzMxYjU