Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Мини графитни polimer 0.7 mm


        

Мини графитни polimer 0.7 mm

Faber Castel - Мини за технички моливи

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: FBC5217
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Цена без ДДВ : 19 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
23 мкд

НАЈПРОДАВАНИ

Marketing & Social Media Manager

06.02.2023

Ако веке ти е досадно да си само вработени во агенцијаимаме позиција на која ке можеш да одлучуваш! Hej,mi...

Agent online prodaje za srpsko tržište

03.02.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno znaš za nas! Mi smo najpoznatiji e-shop za slikarski pribor...

Агент на онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.02.2023

Ние сме млад тим, дел од голема меѓународна фирма за онлајн трговија, кој е оформен во Скопје пред...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

MzdmMzVh