Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Маркери и фломастери » Фломастер COPIC Sketch / избери нијанса


        

Фломастер COPIC Sketch / избери нијанса

фломастери COPIC

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: HMDCOP21075
EAN code: HMDCOP21075
Изберете фломастер COPIC Sketch
Цена без ДДВ : 355 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
419 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MjFhZDk
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот