Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLACK - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLACK - изберете дебелина

Технички фломастер SAKURA

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: SKRXSDK
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Цена без ДДВ : 72 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
85 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Marketing & Social Media Manager

06.02.2023

Ако веке ти е досадно да си само вработени во агенцијаимаме позиција на која ке можеш да одлучуваш! Hej,mi...

Agent online prodaje za srpsko tržište

03.02.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno znaš za nas! Mi smo najpoznatiji e-shop za slikarski pribor...

Агент на онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.02.2023

Ние сме млад тим, дел од голема меѓународна фирма за онлајн трговија, кој е оформен во Скопје пред...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

NGNkNDM