Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Големопродажба
Големопродажба на сликарски прибор и сликарски платна

Сликарски прибор ГОЛЕМОПРОДАЖБА

Ние сме специјализирана онлајн продавница за сликарски прибор, креативни додатоци и материјал за креативци и уметници од разни профили, што постои од 2008 година. Првично започната во Словачка, компанијата вредно и трпеливо се прошири на пазарите во Југот, и така во 2015 година дојде на нашиот пазар. За сето ова време, нашата група се зголеми како во број на клиенти, така и во асортиман и во моментов е најголемата продавница за додатоци за сликање во овој дел од Европа. 


Дали барате сликарски прибор од светска класа? 


Од најпознатите европски и светски бредови што се нудат, собравме група на партнери од над 20 најпознати светски брендови како Pebeo, Kreul , Talens, Pentart, Molotow, St. Petersburg, Copic, Winsdor&Newton, Daler-Rowney, Copic, Chameleon, Roubloff, da Vinci, Bob Ross, Ghiant, Koh-I-Nor, Faber-Castell, Lefranc, Liquitex, Giotto и многу други познати непознати брендови на нашиот пазар. 

Главната предност на продажбата на големо е тоа што со многу малку инвестиции и без премногу компликации, можете да го проширите сопствениот асортиман на многу брз и лесен начин и да понудите дополнителна вредност на вашиот пазар. 


КОИ СЕ УСЛОВИТЕ ЗА ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО СО ГРУПАЦИЈАТА „ARTMIE“? 


За да ви обезбедиме подобри услови и со кои би можеле да бидете што е можно поконкурентни, нашиот тим излезе со едноставно решение. Прагот на почеток на соработката е спуштен на реален минимум и вратата за соработка е отворена широко.
Ние нудиме едноставен систем за соработка, кој започнува со регистрација преку нашиот формулар за големопродажба.

Откако ќе ја провериме вашата компанија, врз основа на копија од изводот од регистарот на компании, која ќе ни испратите - вашата нарачка за големо ќе се активира во нашата онлајн продавница.
По завршувањето на сите активации, ќе можете да пристапите до нашата продавница преку вашата онлајн сметка на нашата веб-страница и да правите нарачки исто како и секој друг потрошувач.
Наскоро по регистрацијата, нашиот агент ќе ве контактира и ќе ги претстави условите за големопродажбата на сликарскиот прибор.
Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате преку е-пошта, разговор преку онлајн chat или телефон. 


Пополнете го формуларот за продажба на големо. 


Очекувајте ја нашата е-пошта!

Формулар за големопродажба
Име и презиме: *
Име на компанија: *
Адреса на компанија:
Поштенски број и град:
E-mail: *
OIB: *
PDV broj:
Дејност на работа: *
Тел. контакт: *
Web страна:
Каде продавате:
Политика за Приватност
Правниот основ за процесирање на вашите податоци е ваша согласност дадена на Контролорот по основ на член 6 (1) (a) Регулација (EC) No 2016/679 Европскиот Парламент и Советот за заштита на поедниците во врска со процесирањето на личните податоци и слободниот протокол и размена на таквите податоци со кој се укинува Директивата 95/46 / EC (Општа Одредби за заштита на личните податоци). Причината за обработка на вашите лични информации е со цел да се испратат даночни документи, деловни комуникации и други маркетинг активности.
Политика за Приватност
Правниот основ за процесирање на вашите податоци е ваша согласност дадена на Контролорот по основ на член 6 (1) (a) Регулација (EC) No 2016/679 Европскиот Парламент и Советот за заштита на поедниците во врска со процесирањето на личните податоци и слободниот протокол и размена на таквите податоци со кој се укинува Директивата 95/46 / EC (Општа Одредби за заштита на личните податоци). Причината за обработка на вашите лични информации е со цел да се испратат даночни документи, деловни комуникации и други маркетинг активности.
 

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

YTVjZTk1
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница