Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Контакт
контакт - artmie.mk

 

Тел: 071 910 939 | Пон - Пет: 08:00 - 16:00 | info@artmie.mk

 

Се радуваме да стапиме во контакт со вас!

Подготвени сме да го споделиме нашето знаење и искуство за да ви го олесниме изборот и на најспецифичниот сликарски прибор кој постои. Како лидер на пазарот со најголема и најширока понуда на сликарски прибор, свесни сме дека ќе ви треба нашата помош за да го изберете вистинскиот материјал за сликање.

 

Во случај на  било какви проблеми - ние сме тука за вас!

Имајте доверба во нас, наша цел е вашата посакувана роба да стигне на ваша адреса, исправна и без оштетување.
Свесни сме дека може повремено да се појават и мали проблеми па затоа реагираме веднаш. Слободно контактирајте не и ќе ги решиме сите потешкотии!

Според Законот за Заштита на Потрошувачите, имате 7 дена за враќање на робата (од денот на приемот на робата), 14 дена за замена на робата (од денот на приемот на робата) и 30 дена за решавање на рекламацијата.

 

Мислите дека можеме да соработуваме? Одлично!

Отворени сме за сите видови на соработка. Без разлика дали сте професионален сликар, аматер, хобист или студент, ако мислите дека можеме да најдеме заеднички интерес - пишете ни! Ќе ни биде многу драго да ве заследиме на социјалните мрежи и да соработуваме за заемна корист.

 

контакт и општи информации info@artmie.mk
рекламација, замена, враќање help@artmie.mk
маркетинг, IG, YT, FB, спонзорство social@artmie.mk
соработка, продажба на големо sales@artmie.mk

 

Ако имате проблеми при правење на нарачката,  со задоволство ќе ви помогнеме!

 


Агент за онлајн продажба на албанскиот пазар

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Агент за онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Marketing & Social Media Manager

03.02.2023

Ако веќе ти е досадно да си само вработен во агенција, имаме позиција на која ќе можеш да одлучуваш!

Агент за онлајн продажба на српскиот пазар

03.02.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

Y2Q5YzY