Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Контакт
контакт - artmie.mk

 

Тел: 071 910 939 | Пон - Пет: 08:00 - 16:00 | info@artmie.mk

 

Се радуваме да стапиме во контакт со вас!

Подготвени сме да го споделиме нашето знаење и искуство за да ви го олесниме изборот и на најспецифичниот сликарски прибор кој постои. Како лидер на пазарот со најголема и најширока понуда на сликарски прибор, свесни сме дека ќе ви треба нашата помош за да го изберете вистинскиот материјал за сликање.

 

Во случај на  било какви проблеми - ние сме тука за вас!

Имајте доверба во нас, наша цел е вашата посакувана роба да стигне на ваша адреса, исправна и без оштетување.
Свесни сме дека може повремено да се појават и мали проблеми па затоа реагираме веднаш. Слободно контактирајте не и ќе ги решиме сите потешкотии!

Според Законот за Заштита на Потрошувачите, имате 7 дена за враќање на робата (од денот на приемот на робата), 14 дена за замена на робата (од денот на приемот на робата) и 30 дена за решавање на рекламацијата.

 

Мислите дека можеме да соработуваме? Одлично!

Отворени сме за сите видови на соработка. Без разлика дали сте професионален сликар, аматер, хобист или студент, ако мислите дека можеме да најдеме заеднички интерес - пишете ни! Ќе ни биде многу драго да ве заследиме на социјалните мрежи и да соработуваме за заемна корист.

 

контакт и општи информации info@artmie.mk
рекламација, замена, враќање help@artmie.mk
маркетинг, IG, YT, FB, спонзорство social@artmie.mk
соработка, продажба на големо sales@artmie.mk

 

Ако имате проблеми при правење на нарачката,  со задоволство ќе ви помогнеме!

 


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

YmVmZmFhY
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница