Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Креативно уредување

Креативно уредување


мкд
мкд

Достапни се различни нијанси

Price before discount 177 мкд

Цена 35 мкд

discount 80 %

Достапен во различни нијанси

Price before discount 205 мкд

Цена 41 мкд

discount 80 %

Price before discount 169 мкд

Цена 34 мкд

discount 80 %

12x20 ml акрилни бои на база на вода

 

Цена 929 мкд


Водни бои за ткаенини и кожа врз основа на акрилни

 

Цена 759 мкд


Акрилни бои на база на вода за разни ткаенини и кожа

 

Цена 539 мкд


Акрилни бои за разновидни уметнички дела од ткаенина и кожа

 

Цена 669 мкд


Акрилни бои на база на вода за ткаенини и кожа

 

Цена 479 мкд


Акрилни бои на база на вода за ткаенина и кожа

 

Цена 890 мкд


Професионална квалитетна акрилна боја на база на вода за различни површини

Price before discount 225 мкд

Цена 180 мкд

discount 20 %

Висококвалитетна метална акрилна боја која брзо се суши за различни површини

 

Цена 739 мкд


Идеален за позлата и украсување уметнички дела

 

Цена 1,090 мкд


либела со индикација за виси

Price before discount 639 мкд

Цена 447 мкд

discount 30 %

Восочна паста транспарентна PENTART

 

Цена 209 мкд


матрица за сликање

 

Цена 349 мкд


 

Цена 349 мкд


 

Цена 139 мкд


 

Цена 139 мкд


 

Цена 879 мкд


матрица за сликање

 

Цена 879 мкд


 

Цена 879 мкд


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

NTc0M
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница