Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лакови, лепаци и структура » Лак и лепак за декупаж мат- изберете количина


        

Лак и лепак за декупаж мат- изберете количина

лак и лепак за декупаж

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNT2816
Производител: PENTART
EAN code: 5997412750065
Изберете количина на мат лак и лепило за декупаж
Цена без ДДВ : 126 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
149 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Агент за онлајн продажба на албанскиот пазар

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Агент за онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Marketing & Social Media Manager

03.02.2023

Ако веќе ти е досадно да си само вработен во агенција, имаме позиција на која ќе можеш да одлучуваш!

Агент за онлајн продажба на српскиот пазар

03.02.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

N2I1YmQxZm