Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Калиграфија и Hand Lettering » Маркер Pen-touch Calligrapher M 5.0 mm - различни бои


        

Маркер Pen-touch Calligrapher M 5.0 mm - различни бои

Sakura Pentouch Calligrapher M 5.0 mm

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: SKRXPFKC
Производител: SAKURA
EAN code: SKRXPFKC
Изберете боја на маркер Pen-touch Calligrapher
Цена без ДДВ : 304 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Агент за онлајн продажба на албанскиот пазар

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Агент за онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Marketing & Social Media Manager

03.02.2023

Ако веќе ти е досадно да си само вработен во агенција, имаме позиција на која ќе можеш да одлучуваш!

Агент за онлајн продажба на српскиот пазар

03.02.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZTc1ODhm