Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби » Маса за моделирање вајарска 550g окер


        

Маса за моделирање вајарска 550g окер

Вајарска маса за моделирање

 

Достапност: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Код на производ: KHN013169800000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540026729
Цена без ДДВ : 499 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
589 мкд

into the basket:
  парче  

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZWFiM2JiM
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот