Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Маслени бои TALENS ArtCreation Combi сет - 12x12ml


        

Маслени бои TALENS ArtCreation Combi сет - 12x12ml

Сет за сликање со маслени бои

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: RTL9010113M
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079298623
Цена без ДДВ : 1,397 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,649 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savrešno srpski jezik? Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.06.2022

Zdravo! Da li znaš za ARTMiE?Ako se nekim delom svoje ličnosti baviš umetnošću, posebno crtanjem i...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

Created by the system www.fast-webshop.com

NmVmMjQwM