Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Структурни пасти/гелови » Металик восочна паста 20 ml - изберете боја


        

Металик восочна паста 20 ml - изберете боја

металик восочна паста PENTART

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNT442
Производител: PENTART
Цена без ДДВ : 203 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
239 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZTE2YjA2Z
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот