Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Наши гаранции
Наши гаранции

 

 

Гарантирани апсолутно најниски цени

Доколку во две недели успеете во било која друга онлајн продавница да пронајдете пониски цени за ист производ како и на slikarskipribor.mk ви гарантираме 10% попуст на конкурентната цена.

 

Гарантирано 100% задоволство

Достава на производите во рок од 3 - 5 работни дена, замена на сликите до 30 дена, враќање без било каква причина до 20 дена од прифаќање на пратката, вклучувајќи и враќање на парите - тоа се гаранциите на вашето 100% задоволство.

 

Гарантирано брзо и лесно извршување на барањата

Корисничкиот центар е достапен на email и телефон, со гарантиран одговор во рок од 48 часа по добивањето на email-от. Сериозен, професионален и човечен пристап. Тоа се сите гаранции на брзото и лесно извршување на Вашите барања.

Poklanjamo ti 100 dana za povrat robe

Ти поклонуваме 100 дена за повраток на робата


Знаеме дека креативниот процес не може секогаш да биде краткотраен.
Долгогодишното искуство нè убеди дека претпочитате постепено да се запознавате со уметничките новитети.
Понекогаш се заљубувате на прв поглед во нова марка на акрилна боја, професионално платно или штафелај , а понекогаш нарачаниот производ едноставно не се вклопува во концептот на вашата работа.
И тоа е во ред.
Затоа, го продолживме периодот на враќање на производот на 100 дена.
Создавај со твоето срце. ARTMIE е тука да ја поддржи твојата креативност.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MTc4NDI2
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница