Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Ново

Ново од светот на уметноста


мкд
мкд

Идеален уметнички сет за креативни ентузијасти

 

Цена 890 мкд


Идеален уметнички сет за креативци и студенти по уметност

 

Цена 599 мкд


Идеален за сите нивоа на уметничка вештина

 

Цена 879 мкд


Идеален за професионални уметници и хобисти

 

Цена 289 мкд


Уметнички комбо сет за креативци

 

Цена 629 мкд


Комплетен комплет за сликање за уметници, студенти и хобисти

 

Цена 2,890 мкд


Медиум за бавно сушење за акрилни бои

 

Цена 285 мкд


 

Цена 83 мкд


Достапен во различни нијанси

 

Цена 259 мкд


Латекс гел паста за уметници со висок вискозитет

 

Цена 499 мкд


Направете ваши сопствени издржливи силиконски калапи за изработка

Вообичаена цена 2,550 мкд

Цена 1,990 мкд

акција

Удобна и заштитна престилка за создавање уметност

 

Цена 629 мкд


Висококвалитетна лежалка од буково дрво за релаксација на отворено

 

Цена 3,150 мкд


24 x 20 ml Висококвалитетни бои за гуаче

 

Цена 1,090 мкд


Висококвалитетни гуаче бои за професионални уметнички дела

 

Цена 779 мкд


Професионална гуаче боја во различни нијанси

 

Цена 155 мкд


 

Цена 949 мкд


Транспарентен прајмер за мазни, неапсорбирачки површини

Price before discount 239 мкд

Цена 48 мкд

discount 80 %

Идеална алатка за креативни проекти

Price before discount 185 мкд

Цена 37 мкд

discount 80 %

Уметнички печат за хартија, картон, текстил и друго

Price before discount 225 мкд

Цена 45 мкд

discount 80 %

29 ml | Различни нијанси

Price before discount 229 мкд

Цена 46 мкд

discount 80 %

Ги пратите најновите трендови и сакате да имате најнов сликарски материјал во своето ателје?

И ние ги пратиме најновите трендови со Вас и поради тоа контактно ќе набавуваме најнов сликарски прибор, од светски брендови по најниски цени и одличен квалитет. Исто така, сиот хоби алат за професиналнци и за аматери почетници е достапен на едно место, на еден клик од Вас.

Доколку не можете да го пронајдете она нешто што го барате, едноставно контактирајте не преку email  info@artmie.mk

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

YmY5NmE0
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница