Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Ново

Ново од светот на уметноста

Ви треба нешто ново и креативно за вашето ателие?

Нарачајте денес во ARTMiE и бидете во игра за пакет уметнички задоволства вреден 6200 мкд.

Како да победите?

При нарачка, додадете во кошничката ARTMiE мистериозен производ за 63 мкд.

Автоматски сте во игра за еден од три пакети вредни 6200 мкд

На крајот на месецот ќе извлечеме тројца победници.

Креирајте и натпреварувајте се, нека овој свет биде посреќен и креативен!


мкд
мкд

мини палета за сликање

 

Цена 123 мкд


 

Цена 990 мкд


 

Цена 990 мкд


 

Цена 990 мкд


 

Цена 990 мкд


 

Цена 499 мкд


маркер на отворено

 

Цена 379 мкд


 

Цена 449 мкд


 

Цена 369 мкд


 

Цена 369 мкд 

Цена 249 мкд


сложувалка - puzzle - 1000 парчиња

 

Цена 559 мкд


подлога за хартија со мешани медиуми

 

Цена 759 мкд


 

Цена 949 мкд 

Цена 265 мкд

 

Цена 539 мкд


Ги пратите најновите трендови и сакате да имате најнов сликарски материјал во своето ателје?

И ние ги пратиме најновите трендови со Вас и поради тоа контактно ќе набавуваме најнов сликарски прибор, од светски брендови по најниски цени и одличен квалитет. Исто така, сиот хоби алат за професиналнци и за аматери почетници е достапен на едно место, на еден клик од Вас.

Доколку не можете да го пронајдете она нешто што го барате, едноставно контактирајте не преку email  info@artmie.mk

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

N2YwY2JiM
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница