Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Okto


мкд
мкд

комплет за моделирање со воздушна глина

Price before discount 890 мкд

Цена 757 мкд

discount 15 %

комплет за моделирање со воздушна глина

Price before discount 990 мкд

Цена 842 мкд

discount 15 %

комплет за моделирање со воздушна глина

Price before discount 1,190 мкд

Цена 1,012 мкд

discount 15 %

комплет за моделирање со воздушна глина

Price before discount 990 мкд

Цена 842 мкд

discount 15 %

Price before discount 1,329 мкд

Цена 1,130 мкд

discount 15 %

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

самостврднувачка воздушна глина

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

Price before discount 1,849 мкд

Цена 1,572 мкд

discount 15 %

Креативната Окто сет за создавање на сензорична уметност. Оваа сосема нова линија на производи подсеќа користи уникатна воздушно сушење на глината за создавање на прекрасни 3D уметнички дела со вашите раце кои се завршени за неколку часа. Создајте иконични дела како Звезданата ноќ на Винсент Ван Гог, Великата волна на Хокусаи и други, или аранжирајте кутија со прекрасни сукцуленти кои сигурно ќе ја осветлате секој дом.

Окто сензоричната уметност е искуство на релаксација. Секој сет вклучува соодветни видео упатства, шаблони и придружна листа со музика на YouTube, за да се потопите во светот на Окто уметничката терапија.

Окто Clay Factory е компанија основана и водена исклучиво од жени со седиште во Украина, а нивниот асортиман на сензорична уметност се фокусира на наоѓање време за опуштање, пуштање на музика и уживање во терапевтско искуство во уметноста и занаетите, каде светот се застанува за момент, бидејќи она што е најважно за вас сте вие. Секој сет вклучува и табла "Не сметај" за вашата врата!

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

OTdiZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница