Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Papa's Clay


мкд
мкд

Комплет од глина за моделирање што не се суши, флексибилен и нетоксичен за деца

 

Цена 629 мкд


Достапен во различни нијанси

 

Цена 77 мкд


Разновиден и безбеден уметнички медиум за занаетчиство и скулптура

 

Цена 8,390 мкд


Комплет од 28 различни бои од полимерна глина, по 60 гр

 

Цена 3,650 мкд


Нурнете во симфонија на бои со комплетот од глинени полимери на Папа

 

Цена 2,149 мкд


Занает со деликатните нијанси на пролетта и зајдисонцето

 

Цена 790 мкд


Уметнички сет од полимерна глина инспириран од природните бои на Земјата

 

Цена 790 мкд


Шест основни бои за динамични уметнички и занаетчиски проекти

 

Цена 790 мкд


Вајање и моделирање Essential - Полимерна глина за омекнување решение

 

Цена 539 мкд


Професионална квалитетна глина за моделирање базирана на масло за скулптура, индустриски дизајн и архитектура

 

Цена 305 мкд


Различни тежини, глина за моделирање на база на масло, без сулфур

 

Цена 305 мкд


Професионална глина за моделирање базирана на масло за скулптура, индустриски дизајн и архитектура

 

Цена 305 мкд


Теракота сенка, достапни различни тежини

 

Цена 305 мкд


Професионална глина за моделирање на база на масло

 

Цена 305 мкд


Премиум глина за вајање на база на масло за професионалци

 

Цена 305 мкд


Револуционерна полимерна глина за уметници и хобисти

 

Цена 159 мкд


Достапен во различни нијанси

 

Цена 529 мкд

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

NDBkZjI5
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница