Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Пиштол за прскање Ghiant SPRAYGUN Pro


        

Пиштол за прскање Ghiant SPRAYGUN Pro

додатоци за спреј

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: GHIGUN-pro
Производител: GHIANT
EAN code: 541296616509
Цена без ДДВ : 279 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
329 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savršeno srpski jezik?
Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.01.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno smo ti negde iskočili sa reklamom ili sa kontentom! Mi smo...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

MTBjYThlY