Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Сликарски платна » Сликарски платно на картон

Подготвено сликарско платно на картон


мкд
мкд

Грундирано сликарско платно на картон

 

Цена 119 мкд


Грундирано сликарско платно на картон

 

Цена 73 мкд


Грундирано сликарско платно на картон

 

Цена 115 мкд


Грундирано сликарско платно на картон

 

Цена 90 мкд


Грундирано сликарско платно на картон

 

Цена 73 мкд


 

Цена 109 мкд


 

Кое е идеалното платно за сликање?

Ако барате нешто различно од класичните сликарски платна вие сте на вистинското место, бидејќи имаме сензационална понуда на сликарско платно на картон за вас. Станува збор за многу популарен производ кој ги задоволува желбите на сите уметници, особено за младите сликари кои сè уште немаат многу искуство и обука. 

На оваа сликарско платно можете да насликате со акрилни бои, маслени бои или темперни, а вашата работа ќе биде многу привлечна. Всушност, нашето платно а сликање е направено на иверица, што е потежок материјал, со дебелина од 3 мм и има двоен слој на грунд. 

Платното може да се најде во различни големини и формати, округлото грундирано платно е многу популарно затоа што има оригинална форма, различно е од класичното платно, многу е поефтино, и  нуди нови алтернативи за креирање на вашата уметност. 

Ова платно на иверица (МДФ) е многу стабилно и лесно за употреба, покриено е со бел грунд и подготвено е за работа. Идеално е ако имате мал уметник дома кој ја сака уметноста. Сигурни сме дека нема да им биде здодевно бидејќи овој производ е одличен избор и ги исполнува сите уметнички потреби.

Агент за онлајн продажба на албанскиот пазар

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Агент за онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Marketing & Social Media Manager

03.02.2023

Ако веќе ти е досадно да си само вработен во агенција, имаме позиција на која ќе можеш да одлучуваш!

Агент за онлајн продажба на српскиот пазар

03.02.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

Zjk3YTY5Mz