Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Програма на лојалност
Програма на лојалност

 

!!! ВЕРНОСТА СЕ ИСПЛАТИ !!!

 

Верноста е знак на доверба во нашите производи и услуги. Ние ја негуваме оваа доверба и лојалност и поради тоа не остануваме само на збор. Доказ за тоа е нашиот програм на лојалност во облик на разни попусти и акции!

 

V.I.P. клиенти

Секој кој во една нарачка ќе купи слики во износ поголем од 20 000 мкд добива попуст од 20%, а при поголема нарачка обратете ни се со email. Овој попуст ќе има вредност при секое купување на ВИП клиентите, без разлика на вредноста на идните нарачки. Ние посебно се грижиме за нашите ВИП клиенти.

 

Art SCHOOL клиент

Секоје основно, средно или високо УМЕТНИЧКО УЧИЛИШТЕ, кое ќе се регистрира преку овој ФОРМУЛАР остварува право на попуст од 10% во тек на целиот период на регистрацијата. Истовремено им нудиме на училиштата можност за плаќање преку фактура/на сметка која ја добиваат при доставата на производите.

 

Услови за остварување попуст


Различните видови попусти не можат да се комбинираат меѓуебно (на пример ТОП производ и ВИП клиент), туку се остварува еден од можните попусти (тој со повисока вредност).

Попустите се валидни при полна и веродостојна регистрација (со внесување на сите податоци потребни за регистрација). Администраторите на веб страницата го задржуваат правото да одбијат одреден попуст доколку не се испочитувани условите на работа. Условите за попуст настануваат при нарачка на производи (т.е. со плаќање). Не е возможно да се прифати ретроактивен попуст.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

NmFhYz
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница