Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Сет фломастери за техничко цртање SAKURA Pigma Micron - 6 делен сет


        

Сет фломастери за техничко цртање SAKURA Pigma Micron - 6 делен сет

фломастери за техничко цртање SAKURA

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: SKRXSDK-6
Производител: SAKURA
EAN code: 8710141049449
Цена без ДДВ : 703 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
829 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Marketing & Social Media Manager

06.02.2023

Ако веке ти е досадно да си само вработени во агенцијаимаме позиција на која ке можеш да одлучуваш! Hej,mi...

Agent online prodaje za srpsko tržište

03.02.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno znaš za nas! Mi smo najpoznatiji e-shop za slikarski pribor...

Агент на онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.02.2023

Ние сме млад тим, дел од голема меѓународна фирма за онлајн трговија, кој е оформен во Скопје пред...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

NWZjZDY0N