Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Сет пенкала Sakura Pigma Micron / 12 делен


        

Сет пенкала Sakura Pigma Micron / 12 делен

Сет пенкала Sakura Pigma Micron / 12 делен

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: SKRZ12PTGB
Производител: SAKURA
EAN code: 8710141132042
Цена без ДДВ : 1,008 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Од скицирање до сликање: акрилните маркери KREUL Triton се во чекор со вас

26.05.2023

Дали сте уметник, креативна душа или илустратор и барате разноврсна и одлична алатка за изразување на...

Откријте ги најдобрите комбинации на бои во сликањето

25.05.2023

Ако сакате да создадете одлична слика што навистина го привлекува вниманието, важно е не само да ги изберете...

Country Agent - Bulgaria

03.05.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Country Agent - Albania

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

YzUwOGI