Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Сликарски платна » Сликарско платно во ролна

Сликарски платна во ролна


мкд
мкд
 

Цена 8,890 мкдЦена 3,590 мкд


 

Цена 129 мкд


 

Цена 8,790 мкдЦена 149 мкд


 

Цена 11,990 мкд


 

Зошто сликарското платно во ролна е најдобриот избор?

Ако сте еден од оние кои ја сакаат подготовката на платното на рамката и сакате да имате навистина уникатно дело создадено од вас од самиот почеток, сигурни сме дека сликарското платно на метар е идеален избор за вас.

 

Можете да изберете од висококвалитетно подготвено грундирано платно за сликање во ролна што гарантира долг животен век, бидејќи платното со грунд е поотпорно и сите видови на бои лесно можат да се применат на него. Имаме црно платно кое нуди поинтензивни темни бои, или ЕКО платно во ролна кое е економично и со грамажа од 300 г/м2, со бела задна страна и исто така имаме и ПРОФИ ткаенина со кафеава позадина и грамажа од 320 г/м2, со бел прајмер, со кој светлите бои стануваат поинтензивни.

 

Памучното сликарско платно во ролна, изработено од 100% природен памук, е долго 25м, а можете да ја изберете саканата ширина. Произведено е во Италија и е со врвен квалитет, погодно за сликање со акрилни и маслени бои. Изберете совршено исечено платно според вашите мерки или нарачајте цела ролна сликарско платно.

Агент за онлајн продажба на албанскиот пазар

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Агент за онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Marketing & Social Media Manager

03.02.2023

Ако веќе ти е досадно да си само вработен во агенција, имаме позиција на која ќе можеш да одлучуваш!

Агент за онлајн продажба на српскиот пазар

03.02.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZjA4Y2EyN