Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Попусти » Акрилна боја металик - 50 ml


        

Акрилна боја металик - 50 ml

акрилни бои PENTART

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNTACR-ME50
Производител: PENTART
Изберете нијанса на металик акрилна боја Pentart
Цена без ДДВ : 106 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
125 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savrešno srpski jezik? Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.06.2022

Zdravo! Da li znaš za ARTMiE?Ako se nekim delom svoje ličnosti baviš umetnošću, posebno crtanjem i...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

Created by the system www.fast-webshop.com

NWQyNzFiO