Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО » FIMO Маса за моделирање FIMO Effect термално обработлива - 56 g


        

FIMO Маса за моделирање FIMO Effect термално обработлива - 56 g

хоби прибор

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: STDeffect8020
Производител: Staedtler-Fimo
Цена без ДДВ : 114 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
135 мкд

Одберете ја саканата нијанса

НАЈПРОДАВАНИ

Од скицирање до сликање: акрилните маркери KREUL Triton се во чекор со вас

26.05.2023

Дали сте уметник, креативна душа или илустратор и барате разноврсна и одлична алатка за изразување на...

Откријте ги најдобрите комбинации на бои во сликањето

25.05.2023

Ако сакате да создадете одлична слика што навистина го привлекува вниманието, важно е не само да ги изберете...

Country Agent - Bulgaria

03.05.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Country Agent - Albania

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

MjVkN2