Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Сликарски прибор ROYAL TALENS

 

 


мкд
мкд

 

 


 

Цена 209 мкд

ново

 

Цена 189 мкд

ново

уметнички прибор Royal TALENS

 

Цена 419 мкд

ново

 

Цена 389 мкд

ново

 

Цена 399 мкд

ново

 

 


 

Цена 679 мкд

ново

 

 


 

 


 

Цена 1,490 мкд

ново

Двостран фломастер

 

Цена 139 мкд

ново

 

Цена 729 мкд


 

Цена 279 мкд

ново

уметнички маркер

 

Цена 279 мкд

ново

уметнички маркер

 

Цена 279 мкд

ново

 

Цена 179 мкд

ново

 

Цена 349 мкд

ново

 

Цена 659 мкд

ново

 

Цена 169 мкд

ново

 

Цена 189 мкд

ново

 

Сликарски прибор Royal Talens

Одличен сликарски прибор со висок квалитет од брендот Royal Talens, бои за вашето хоби, за сликање на порцелан, маслени бои, акрилни бои или акварелни маркери, сет четки, ленено масло, или пак мат медиум Amsterdam и сјаен медиум Amsterdam.

 

Акрилните бои брзо се сушат, засновани на 100% акрилна смола. Може да се применат директно со тенки линии, разредени или неразредени во вода, кога се разредуваат, тие создаваат акварел ефект. Погодни не само за почетници, туку и за професионални уметници. Тие се разноврсни, лесни за мешање и се разредуваат во вода. Тие можат да се користат директно од тубата. Тие се кремасти со сатенски сјај по сушењето.

 

Сет четки за сликање погодни за разни техники и бои, со природни или синтетички влакна, особено погодни за сликање детали. Сетот содржи кружни, рамни и мачкин јазик четки за сликање. По користењето четката за сликање треба да се испере со топла вода и сапун, и да се постави со влакната нагоре за да не се оштетат.

Агент за онлајн продажба на албанскиот пазар

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Агент за онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Marketing & Social Media Manager

03.02.2023

Ако веќе ти е досадно да си само вработен во агенција, имаме позиција на која ќе можеш да одлучуваш!

Агент за онлајн продажба на српскиот пазар

03.02.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZGYyMWRj