Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Прибор за техничко цртање » Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 135 cm


        

Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 135 cm

техничко цртање

 

Достапност: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Код на производ: LEN50032
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500323
Цена без ДДВ : 635 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
749 мкд

into the basket:
  парчиња  

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savršeno srpski jezik?
Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.01.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno smo ti negde iskočili sa reklamom ili sa kontentom! Mi smo...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

MWZkOWM5OW