Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Сликарски платна » летви, рамки, додатоци » Solo Goya MAXIMA Шипки за композиција на повеќеделни слики - 56.8 cm


        

Solo Goya MAXIMA Шипки за композиција на повеќеделни слики - 56.8 cm

шипки за композиција на повеќеделни слики MAXIMA - C. Kreul

 

Достапност: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Код на производ: KRL38140
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798381400
Цена без ДДВ : 839 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
990 мкд

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MjEzMWE
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница