Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Хартија за цртање » тетратки, дневници

тетратки, дневници


мкд
мкд
 

Цена 177 мкд


поставени на дневник на дневник

 

Цена 177 мкд


дневник за бележење

 

Цена 669 мкд


комплет за scrapbooking

 

Цена 409 мкд


 

Цена 409 мкд


 

Цена 225 мкд

ново

 

Цена 249 мкд


ново

ново

ново

ново

ново


Price before discount 379 мкд

Цена 322 мкд

discount 15 %

Price before discount 409 мкд

Цена 348 мкд

discount 15 %

дневник и календар

Price before discount 1,529 мкд

Цена 1,300 мкд

discount 15 %

дополнително полнење

Price before discount 139 мкд

Цена 118 мкд

discount 15 %

дополнително полнење

Price before discount 195 мкд

Цена 166 мкд

discount 15 %

забелешки и обележувачи

Price before discount 225 мкд

Цена 191 мкд

discount 15 %

забелешки и обележувачи

Price before discount 225 мкд

Цена 191 мкд

discount 15 %

преса за растенија

 

Цена 599 мкд


 

Училишен прибор и училишни тетратки

Една од најомилените работи од страна на учениците е секако изборот на работни тетратки, бидејќи секогаш има широк спектар на нови и интересни корици. Изборот на училишната тетратка зависи од видот на часот и професорите. За основните училишта, форматот А4 е најпосакуван, а за другите може да се избере и малиот формат А5. Може да имате потреба од тетратка без линии, тетратка со линии или тетратка со коцки. Доколку барате работна тетратка на која би можеле да ставите спомени или фотографии, тетратка што ќе ја украсите со техники за пишување или мариноване, со цртежи и мали слики, изберете тетратка со формат А5, идеална за пренос на било кое место.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MzJlNmN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница