Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Тотална распродажба на платна

Тотална распродажба на платна

ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА на сликарски платна со попуст до - 40%

 

Не плашете се да бидете поинакви, креативни сте и можете да направите нешто од ништо?

Прифатете го предизвикот специфични димензии на платно и покажете што знаете.

Побрзајте со изборот! Секој ден платната што ги имаме на залиха се продаваат и понудата се намалува ...

На линковите подолу ↓ можете да најдете различни големини на profi платна, eco платна, или црни платна ↓

 

Платна 20 x 100 cm

Платна  20 x 80 cm

Платна  25 x 85 cm

Платна 25 x 95 cm

Платна 37 x 70 cm

Платна ECO 40 x 95 cm

Платна 100 x 110 cm

Платна  15 x 70 cm

Платна 25 x 90 cm

Платна 3D+  30 x 40 cm

Платна 20 x 85 cm

Платна 55 x 125 cm

Платна linen 50 x 90 cm

Платна 65 x 115 cm

Платна 3D 70 x 120 cm

Платна  120 x 145 cm


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ODMwNzl
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница