Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО

FIMO / ФИМО производи


мкд
мкд

Разновидна глина за моделирање за накит и декорација на домот

 

Цена 1,149 мкд


Разновиден и безбеден уметнички медиум за занаетчиство и скулптура

 

Цена 8,390 мкд


Комплет од 28 различни бои од полимерна глина, по 60 гр

 

Цена 3,650 мкд


Нурнете во симфонија на бои со комплетот од глинени полимери на Папа

 

Цена 2,149 мкд


Занает со деликатните нијанси на пролетта и зајдисонцето

 

Цена 790 мкд


Уметнички сет од полимерна глина инспириран од природните бои на Земјата

 

Цена 790 мкд


Шест основни бои за динамични уметнички и занаетчиски проекти

 

Цена 790 мкд


Вајање и моделирање Essential - Полимерна глина за омекнување решение

 

Цена 539 мкд


Растителна, никогаш не сушена глина за моделирање

 

Цена 969 мкд


Револуционерна полимерна глина за уметници и хобисти

 

Цена 159 мкд


Достапен во различни нијанси

 

Цена 529 мкд


 

Цена 1,290 мкд


соединение за моделирање

 

Цена 929 мкд


Цернит лак

 

Цена 1,090 мкд


алатка за полимерна маса

 

Цена 439 мкд


алатка за полимерна маса

 

Цена 439 мкд


алатка за полимерна маса

 

Цена 439 мкд


алатка за полимерна маса

 

Цена 439 мкд


алатка за полимерна маса

 

Цена 589 мкд


 

Цена 719 мкд


 

Цена 449 мкд


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZGFmN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница