Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби » Смола - премаз

Кристална смола - изработка на накит

Ова течно злато од природата претставува неисцрпна инспирација за украсување. Накитот или украсите кои се премачкани со кристална смола се симбол на долговечност. Пробајте со смола да украсите фотографии, цвеќе или мали спомени кои Ви се важни.
Смолата сјајно ги фиксира сите површини, им додава сјај, цврстина и заштита. Препуштете се на креативноста!

 


мкд
мкд

суви пигменти

 

Цена 2,650 мкд
уметничка двокомпонентна смола ARTMIE

 

Цена 5,990 мкд


проѕирна форма

Вообичаена цена 499 мкд

Цена 439 мкд

ново

 

Цена 599 мкд

ново

 

Цена 669 мкд

ново

 

Цена 669 мкд

ново

 

Цена 990 мкд

ново

 

Цена 1,190 мкд

ново

 

Цена 1,249 мкд

ново

 

Цена 149 мкд


 

Цена 79 мкд

ново

 

Цена 210 мкд

ново

 

Цена 180 мкд

ново

 

Цена 220 мкд


 

Цена 209 мкд

ново

двокомпонентна смола

 

Цена 479 мкд


двокомпонентна смола

 

Цена 1,810 мкд


фенер UV светло

 

Цена 399 мкд

ново

пластична чаша со мерна скала

 

Цена 53 мкд


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZDRmNTBh
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница