Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Четки » Сетови четки

Сетови четки
мкд
мкд
 

Цена 225 мкд


алатки за моделирање

 

Цена 225 мкд


рамни и кружни четки Pebeo

 

Цена 315 мкд


 

Цена 285 мкд


Price before discount 209 мкд

Цена 119 мкд

discount 43 %


четки за акрилни бои Daler Rowney

Price before discount 629 мкд

Цена 440 мкд

discount 30 %

 

Цена 439 мкд


четки за сликање за акварелни бои

 

Цена 1,749 мкд


 

Цена 809 мкд

ново

 

Цена 259 мкд


 

Цена 259 мкд


 

Цена 255 мкд


 

Цена 349 мкд


 

Цена 499 мкд


Сет кругли четки за сликање

 

Цена 539 мкд


Сет кругли четки за сликање

 

Цена 539 мкд


 

Цена 1,890 мкд


четки за сликање da Vinci

 

Цена 1,690 мкд


четки за сликање со акварел Daler Rowney

Price before discount 699 мкд

Цена 489 мкд

discount 30 %

синтетички четки за сликање Nova

 

Цена 969 мкд


 

Сет четки за сликање за професионални уметници, почетници и деца

Четките за сликање во сет се многу практични затоа што имате сè што ви треба на едно место, заштедувајќи време и пари, бидејќи купувањето одделни парчиња има тенденција да биде поскапо. Овие сетови се одличен избор за кој било сликар, ние ви ги препорачуваме класичните четки од Royal & Langnickel или четките од Da Vinci, со одличен квалитет, идеални за почетници, професионалци или студенти.

 

Во нашата понуда ќе најдете и комплети од 3, 8, 5 и 12 четки сите со одличен квалитет. Во сите комплети ќе најдете четки за сликање со различни форми, округли, рамни, јазик на мачка и други, сите тие се направени од синтетички или природни влакна. Оваа категорија исто така вклучува висококвалитетен сет со четки за деца што вашите деца ќе го обожаваат.

 

Ако сакате да создадете персонализирани ефекти и да добиете интересни резултати, ние исто така нудиме комплет четки со сунѓер. Секој сет содржи четки со сунѓер со различна големина, кои се лесни за миење после употреба и можат повторно да се користат.
При изборот на четка за сликање, вие одлучувате што ви е потребно за да ги добиете најдобрите ефекти, од широкиот распон на алатки кои ви се на располагање.

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

NjFjY
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница