Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Четки » Сетови четки

Сетови четки
мкд
мкд

четки за сликање за акварелни бои

 

Цена 990 мкд

ново

четки за акрилни бои Daler Rowney

 

Цена 539 мкд


четки за сликање за акварелни бои

 

Цена 1,290 мкд


 

Цена 729 мкд

ново

 

Цена 2,990 мкд

ново

 

Цена 1,790 мкд


четки за сликање da Vinci

 

Цена 1,229 мкд

акција

четки за сликање со акварел Daler Rowney

 

Цена 499 мкд


Четки за сликање Roubloff во кутија за подарок

 

Цена 3,790 мкд


синтетички четки за сликање Nova

 

Цена 729 мкд


четки за hobby сликање и свила

 

Цена 990 мкд


сет синтетички четки за сликање

 

Цена 419 мкд


сет синтетички четки за сликање

 

Цена 969 мкд


четки за калиграфија da Vinci Nova

 

Цена 969 мкд


сет четки за сликање со акрилни и маслени бои

 

Цена 1,290 мкд


кругли четки за сликање da Vinci

 

Цена 2,390 мкд


четки за сликање со акварел - цветен дизајн

 

Цена 2,090 мкд


сет четки за сликање во кутија за подарок - 10 парчиња

 

Цена 2,029 мкд


 

Цена 269 мкд


четки за сликање со акрил и маслени бои

 

Цена 419 мкд


четки за сликање со акрил и маслени бои

 

Цена 329 мкд


 

Сет четки за сликање за професионални уметници, почетници и деца

Четките за сликање во сет се многу практични затоа што имате сè што ви треба на едно место, заштедувајќи време и пари, бидејќи купувањето одделни парчиња има тенденција да биде поскапо. Овие сетови се одличен избор за кој било сликар, ние ви ги препорачуваме класичните четки од Royal & Langnickel или четките од Da Vinci, со одличен квалитет, идеални за почетници, професионалци или студенти.

 

Во нашата понуда ќе најдете и комплети од 3, 8, 5 и 12 четки сите со одличен квалитет. Во сите комплети ќе најдете четки за сликање со различни форми, округли, рамни, јазик на мачка и други, сите тие се направени од синтетички или природни влакна. Оваа категорија исто така вклучува висококвалитетен сет со четки за деца што вашите деца ќе го обожаваат.

 

Ако сакате да создадете персонализирани ефекти и да добиете интересни резултати, ние исто така нудиме комплет четки со сунѓер. Секој сет содржи четки со сунѓер со различна големина, кои се лесни за миење после употреба и можат повторно да се користат.
При изборот на четка за сликање, вие одлучувате што ви е потребно за да ги добиете најдобрите ефекти, од широкиот распон на алатки кои ви се на располагање.

Znaš savršeno srpski jezik?
Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.01.2023

Hej! Ako ti je umetnost bliska sigurno smo ti negde iskočili sa reklamom ili sa kontentom! Mi smo...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?


Created by the system www.fast-webshop.com

NmZhN