Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Сликарски штафелај » Сликарски штафелај - за надвор

Сликарски штафелај / Сликарски штафелај - за надвор


мкд
мкд
Вообичаена цена 809 мкд

Цена 639 мкд

ново
акција

 

Цена 990 мкд

акција

Сликарски штафелај со куфер за екстериер

 

Цена 7,690 мкд


сликарски штафелаи ARTMIE


Цена 1,690 мкд

 

Дозволете си да бидете инспирирани од природата со штафелаите за надвор!

Сликарството на отворено со помош на теренски штафелај, стана се повеќе популарно во последниве години, бидејќи носи радост и релаксација, а многу уметници го гледаат сликањето на отворено како заминување од реалноста и го поврзуваат со задоволство.

Ако вашата страст е сликање во природа, тогаш изберете од нашата богата понуда на штафелаи за сликање. Ние нудиме лесни штафелаи направени од квалитетни материјали, кои исто така вклучуваат кутии со простор за други алатки, како што се бои или четки. Тие исто така имаат база што лесно се прилагодува на кој било терен за стабилност.

Имаме висококвалитетен дрвен штафелај од Амазон, со буково дрво третирано со специјално заштитно масло, многу лесно и стабилно, едноставен за склопување и фиксирање а со помош на текстилниот каиш ќе го држите склопен без никакви проблеми.

Алуминиумски штафелаи

Но, ако не ви се допаѓаат класичните штафелаи, тогаш имаме и алуминиумски, спакувани во практична црна торба за вас. Тие се многу практични, лесно е да се прилагоди висината и позицијата на платното и да имате прилагодливи ногарки и рачки кои ви овозможуваат да ја промените висината и позицијата на платното.

Ако сте професионален уметник и сакате да го понесете целото студио со вас, ние ви нудиме професионален штафелај за сликање на отворено со отстранлива кутија и простор за ставање на платно, хартија и други додатоци. И најважно е што лесно се пренесува.
Сигурни сме дека ќе најдете се што ви треба за да насликате во природа. Слободно можете да го изберете омилениот штафелај за надвор, одете во природа и насликајте ја вашата фантазија на подготвеното платно!

Агент за онлајн продажба на албанскиот пазар

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Агент за онлајн продажба на бугарскиот пазар

01.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Marketing & Social Media Manager

03.02.2023

Ако веќе ти е досадно да си само вработен во агенција, имаме позиција на која ќе можеш да одлучуваш!

Агент за онлајн продажба на српскиот пазар

03.02.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

NzJmY2QyOT