Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Хоби » Изработка на накит

Рачна изработка на накит

Изработка на накитНакитот е одраз на нашата личност. Го одржува нашиот однос спрема природата, животот, модата и стилот. Накитот кој го добиваме како подарок има големо значење. Најголема радост нам ни причинува накитот кој е рачно изработен или HANDMADE. Било да го направиме сами или да биде направен од рацете на искусен човек, тоа рачно изработено парче накит во секое делче содржи дел креативност и карактер за таа личност. Препуштете се себе си со нас во изработката и создавањето оригинални парчиња накит и откривање на границата на Вашата креативност.

 


мкд
мкд

силиконски напрсток

 

Цена 63 мкд


 

Цена 589 мкдмониста за изработка на накит

 

Цена 329 мкд


сет за изработка на накит

 

Цена 285 мкд


 

Цена 147 мкд
 

Цена 139 мкд


декоративни мониста

 

Цена 139 мкд


декоративни монистра

 

Цена 159 мкд


уметничка двокомпонентна смола ARTMIE

 

Цена 6,290 мкд


Дрвени полупроизводи за креативно создавање

 

Цена 25 мкд

ново

 

Цена 83 мкд

ново

декоративни пердуви

 

Цена 139 мкд

ново

кука игла - висок квалитет

 

Цена 239 мкд

ново

Price before discount 225 мкд

Цена 113 мкд

ново
discount 50 %

Price before discount 239 мкд

Цена 120 мкд

ново
discount 50 %

 

Цена 205 мкд

ново

ново

Сјаен полиестерски коноп

 

Цена 265 мкд

ново

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZjhjZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница