Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Разни помагала

Сликарски палети и други сликарски помагала

Покрај основните сликарски материјали и прибори, тука се и не помалку важните сликарски помагала. Палети како база на создавањето на боите, чашки за чување на четки, држачи за сушење итн. Се тоа можете да го пронајдете во нашата е-продавница.

 


мкд
мкд

разни помагала

 

Цена 139 мкд


ново

 

Цена 209 мкд

ново

 

Цена 269 мкд

ново

 

Цена 269 мкд

ново

 

Цена 269 мкд

ново

 

Цена 269 мкд

ново

уметнички сликарски палети

 

Цена 85 мкд


 

Цена 59 мкд


 

Цена 209 мкд


визир за заштита на лицето


Цена 35 мкд


 

Цена 409 мкд


Пластична сликарска палета

 

Цена 199 мкд


Пластична сликарска палета

 

Цена 90 мкд


Држач за чистење и сушење на четки

 

Цена 469 мкд


 

Цена 419 мкд


термо лента за ограничување на платно

 

Цена 559 мкд


 

Цена 69 мкд


празен куфер за бои

 

Цена 4,390 мкд


празен куфер за бои

 

Цена 3,690 мкд


додаток за течни бои

 

Цена 99 мкд


Од скицирање до сликање: акрилните маркери KREUL Triton се во чекор со вас

26.05.2023

Дали сте уметник, креативна душа или илустратор и барате разноврсна и одлична алатка за изразување на...

Откријте ги најдобрите комбинации на бои во сликањето

25.05.2023

Ако сакате да создадете одлична слика што навистина го привлекува вниманието, важно е не само да ги изберете...

Country Agent - Bulgaria

03.05.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...

Country Agent - Albania

02.03.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

YTk3ZW