Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » Боја за керамика Pebeo Ceramic 45 ml


        

Боја за керамика Pebeo Ceramic 45 ml

Pebeo Ceramic

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PBO025
EAN code: PBO025
Изберете нијанса на боја за керамика Pebeo Ceramic 45 ml
Цена без ДДВ : 199 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
235 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

YWZjZT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот