Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил и кожа Pentart 50 ml


        

Боја за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боја за кожа и текстил

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: PNTFLP
Производител: PENTART
EAN code: PNTFLP
Изберете боја за текстил и кожа Pentart 50 ml
Цена без ДДВ : 153 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
180 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZGQyYWUwN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот