Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Четки » Округли четки » Четка за сликање Roubloff 1312 кругла синтетичка - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1312 кругла синтетичка - различни големини

Четка за сликање Roubloff за акрил, гваш и мастило

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: HMD1312
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1312
Изберете големина на четка Roubloff 1312
Цена без ДДВ : 142 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
167 мкд

into the basket:
  парче  

НАЈПРОДАВАНИ

Plaster art во ARTMIE - го пробавме жешкиот тренд на сопствена кожа

30.05.2023

Денес ќе споделиме со вас едно неверојатно искуство од нашата работилница за Plaster уметност, каде сите...

Од скицирање до сликање: акрилните маркери KREUL Triton се во чекор со вас

26.05.2023

Дали сте уметник, креативна душа или илустратор и барате разноврсна и одлична алатка за изразување на...

Откријте ги најдобрите комбинации на бои во сликањето

25.05.2023

Ако сакате да создадете одлична слика што навистина го привлекува вниманието, важно е не само да ги изберете...

Country Agent - Bulgaria

03.05.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

MDA3Nj